• Lihtsaim viis kaalulangetuseks

    Meie toitumis- ja treeningkavaga saavutad elu parima vormi. Tule ja proovi seda tasuta!

  • Toitumis- ja liikumiskava sinu mobiilis

    Personaalsem, lihtsam ning mugavam kui kunagi varem. Tule ja proovi tasuta!

  • Sinu kaalulangetuse võti peitub sinu geenides

    Teeme geenitesti abil just Sinu kehale sobiva toitumis ja liikumiskava.

Koostame Sulle sobiva toitumiskava!

Meie äpp koostab sekunditega Sulle sobiva toitumiskava. Meil on 450 tervislikku retsepti, mille hulgast pannakse kokku just Sulle sobiv toitumiskava. Mis teeb meid aga eriliseks, on see, et Sul on võimalus sisestada oma lemmikretseptid, ning meie tark süsteem suudab ka nende põhjal toitumiskava kokku panna. Nii langetad kaalu, süües just neid toite, mis Sulle kõige rohkem maitsevad! Sisesta kasvõi oma vanaema parimad retseptid ja serveerime neid Sinule täpselt õigetes kogustes! Vaata, kuidas see töötab

Jälgi valmis kava või otsusta ise mida sööd!

Kui soovid ise oma toitumist planeerida, siis saad nüüd meie äppis kirja panna, mida sõid. Seejärel saad äppi lihtsatelt graafikutelt jälgida, kui palju ja mida veel süüa saad, et oma seatud eesmärgid saavutada. Sul on võimalus valida tuhandete eestimaiste toiduainete seast, mida oma toidupäevikusse kirja panna. Vaata, kuidas see töötab

Soovid kiirema tulemuse saavutamiseks trenni teha?

Teeme Sulle lihtsa nädalakava, mida jälgides jõuad kiiremini oma eesmärgini. Kui soovid aga ise oma treeninguid planeerida, siis pane need kirja ja ütleme Sulle, mida ja kui palju Sa juurde süüa võid. Või jäta kulutatud kalorid kaalulangetuseks. Valik on Sinu! Vaata, kuidas see töötab

Teaduse viimane sõna lihtsas ja arusaadavas äppis

Meie toitumisnõustajad, geneetikud, treenerid ja IT eksperdid on loonud unikaalse rakenduse, mis sisaldab:

450 tervislikku retsepti

mille on kokku pannud meie toitumisnõustaja ning mille hulgast saad sa endale vaid hetkega genereerida sobiva toitumiskava.

Tark platvorm

mis masinõppe algoritmide abil oskab erinevate retseptide pealt kokku panna just Sinule sobiva toitumiskava. Koostatud kava jälgib Põhjamaade toitumissoovitusi ning lisaks kohandub sinu geenide, eesmärkide, kehakaalu ja aktiivsusega.

Täielikult kohandatav

Sisesta ise oma lemmikretseptid, mille alusel Sulle kava koostame. Pane kirja oma treeningud või täida oma toitumispäevikut. Nii saad oma soovide järgi jälgida, et püsiksid õigel kursil.

Lihtsad graafikud

Meie äppist leiad lihtsad graafikud, mille abil saad jälgida, et Sa ei sööks liiga palju ning saad oma kaalulangusel silma peal pidada. Lisaks saad jälgida oma kehakaalu muutumist.

Lihtne ja mugav disain

Meie äppil on eriline rõhk lihtsusel ja kasutusmugavusel. Rõõmsad värvid ja lihtsasti kasutatavad menüüd muudavad äppi kasutamise mugavaks ja kiireks.

Sinu ideed on olulised

Meie äpp on alles väljatöötamisel ning just Sinu arvamus on oluline! Palun anna meile teada, mis äppis meeldib või mida sa juurde sooviksid, ja teeme äppi koos veelgi paremaks!

Tutvu meie äppiga!

Toitumiskava, toidupäevik, treeningu soovitused, kehakaalu jälgimine - tutvu meie äppi vaadetega.

Kõlab hästi? Proovi meie äppi juba täna!

Geneto tiim

Meelis Viiding

CEO
Meelis on meie visionäär, kellel on suur kogemus mobiilirakenduste väljatöötamisel ning lihtsate ja mugavate kasutajaliideste loomisel. Endise tipptasemel rulluisutajana aitab ta kaasa ka meie spordivaldkonna arendamisel.

Jaak Sarv

CTO
Jaak on meie "Hard Core" häkker, kes on pannud tööle kõige keerukamad algoritmid, mis suudavad kõikvõimalike retseptide pealt koostada individuaalseid toitumis- ja treeningkavasid.

Sulev Kõks

Geeniteadlane
Sulev on välja töötanud geenidel põhineva toitumis- ja spordinõustamise põhimõtted, mille alusel meie äpp töötab. Sulev aitab meil muuta geenitehnoloogia viimased teadussaavutused kättesaadavaks ja kasulikuks ka tavainimesele.

Jaak Mae

Olümpiapronks
Jaak on meie mentor spordivaldkonnas. Lisaks on ta ka meie suhtekorraldaja ning aitab meediaga suhtlemisel ning toote tutvustamisel.

Kätrin Karu

Toitumisspetsialist
Kätrin on TTÜ toiduteaduse nooremteadur, kes on välja töötanud meie toitumisnõustamise põhimõtted ning tema käe all on valminud ka meie retseptikogu.

Priit Salumaa

Startup guru
Priit on Geneto üks loojatest ning Startup guru, kes aitab meid nii tootearenduse kui ka investeeringutega. Olles ise üks Eesti edukamaid ettevõtjaid, on ta meile suureks eeskujuks ning mentoriks.

Aigar Ottas

Molekulaarbioloog
Aigar on omandamas doktorikraadi molekulaarbioloogias ning on välja töötanud toitumis- ja treeningalgoritmid, mis lähtuvad kõige viimaste geeniuuringute tulemustest.

Jakob Hoyer

Android arendaja
Jakob on väga suure kogemuspagasiga Android arendaja, kes oskab ka kõige keerukamad rakendused kasutaja jaoks lihtsasti ja mugavalt tööle panna.

Henri Mägi

iOS arendaja
Henri on üks pikaajalisema kogemusega iOS arendaja, kellel on eriti hea silm detailidele ja kes aitab meie mobiilirakendused veelgi paremini tööle panna.

Kirjuta meile!

Märkasid äppis probleemi või tekkis idee, mis võiks äppis veel olemas olla? Kirjuta meile!